MENU
OFERTY SPECJALNE
Loveat Catering Dietetyczny
Dieta z wyborem menu Light Fit Sportowa Wegetariańska Wege+Fish Fit obiady Niski IG Dieta Low Carb

Dieta pudełkowa Łomianki - catering dietetyczy

  • Dostawa
    zawsze na czas

  • Gwarancja
    jakości

  • Program
    lojalnościowy

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o diecie pudełkowej na Łomianki
Na pewno spotkałeś się z opinią, że dieta pudełkowa jest wyłącznie dla osób, które chcą zrzucić nadmiarowe kilogramy. Owszem to prawda, ale nie cała. Catering dietetyczny jest idealny, jeśli prowadzisz aktywny tryb życia. Twoja dieta powinna być wysokoenergetyczna i jednocześnie bogata w białko i substancje odżywcze. Dla Ciebie jest Dieta Fit i Dieta Sportowa. Zestawy pięciu zbilansowanych posiłków, w pełni pokryją zapotrzebowanie energetyczne podczas intensywnych trenigów. Jesteś wegetarianinem? Mamy dwa warianty cateringu dla Ciebie z opcją Fish oraz bez nich.

catering dietetyczny Łomiankitani catering dietetyczny Łomianki

Chcesz zadbać o to co jesz w pracy, bo często podjadasz i głód zaspokajasz przypadkowymi przegryzkami? Mamy Dietę Box Office, czyli zestaw trzech posiłków na cały dzień pracy. Dieta pudełkowa to optymalne rozwiązanie szyte na miarę. Dostosowana do Twojego trybu życia, aktywności fizycznej, preferencji kulinarnych, celów dietetycznych. Loveat Catering, to karuzela smaków, aromatów i egzotycznych przypraw. Najlepszej jakości składniki, świeże warzywa i owoce, składniki typu SuperFoods, najwyższej jakości mięsa i ryby. Wszystko to w Twoim cateringu dietetycznym na Łomianki.

Catering dietetyczny? Łomianki wybrały Loveat Catering
Za naszą jakością przemawiają opinie setek zadowolonych Klientów. Jesteśmy dumni, że wśród nich mamy osoby, które wszyscy znamy z pierwszych stron gazet i portali internetowych. Jakie diety wybierają gwiazdy?

Tomasz Torres chwali naszą elastyczność i najwyższą jakość obsługi. Dostosowujemy nasze usługi do trybu życia naszych Klientów. Nasza aplikacja ułatwia dobranie odpowiedniej diety, lub wskazanie adresu dostawy. Nasza oferta to aż 10 gotowych diet. Każda z nich dostępna w różnych wariantach kalorycznych. Mamy Dietę Wegetariańską, Dietę Light czy Dietę Office Box i wiele innych. Sprawdź i zasmakuj się w smakach, które Ci oferuje Loveat Catering.

dobra dieta pudełkowa Łomianki

Dlaczego dieta pudełkowa jest popularna w Łomiankach?
dieta pudełkowa z dostawą Łomianki

Jeśli cenisz sobie wygodę i komfort. Chcesz próbować nowych smaków, nie tracąc czasu i pieniędzy na kosztowne wyprawy do restauracji? Mieszkańcy Łomianek, już pokochali Loveat Catering. Pora na Ciebie! W Loveat Catering dbamy o to, aby ułatwić Ci życie. Mówimy STOP kuchennej rutynie i nudzie. Koniec z monotonnymi posiłkami, zakupami i zmywaniem naczyń. Twój dzień może wyglądać inaczej. Nie musisz robić zakupów, szukać przepisów na posiłki, które mógłbyś przygotować z zakupionych produktów. Nie musisz gotować. Wszystko to, zrobimy za Ciebie. Jakby było tego mało, wszystkie przygotowane posiłki dostarczymy do Ciebie pod drzwi w Łomiankach.
Każdego dnia o poranku na Twojej wycieraczce, będzie czekała na Ciebie smakowita paczka z kompletnym zestawem pudełek na cały Twój dzień.

Wszystkie dania szczelnie pakujemy w hermetyczne pudełka, abyś mógł cieszyć się ich bogatym aromatem i świeżością przyrządzonych potraw. Codziennie możesz próbować nowych smaków. Pomysły na przepisy czerpiemy z kuchni orientalnych, jak i tradycyjnych. Każdy Twój dzień zaskoczy Cię smakiem. Teraz nie pozostaje już nic, jak tylko zamówić Loveat Catering, dietę pudełkową na Łomianki.

dieta pudełkowa Łomianki
Wybierz dietę
Zamów