MENU
OFERTY SPECJALNE
Loveat Catering Dietetyczny
Dieta z wyborem menu Light Fit Sportowa Wegetariańska Wege+Fish Home 3 posiłki Fit obiady Niski IG Dieta Low Carb

Chorzów: catering dietetyczny / dieta pudełkowa

 • Dostawa
  zawsze na czas

 • Gwarancja
  jakości

 • Program
  lojalnościowy

Najlepszy catering dietetyczny na Śląsku? Poznajmy się!
Catering Loveat to coś więcej niż diety pudełkowe! To codzienna przygoda odkrywania dziesiątek kuchni świata i ich nieznanych dotąd przepisów. To energetyzujące i prozdrowotne produkty oraz przyprawy, które ciężko znaleźć na pólkach polskich sklepów. To miłość do zdrowego i ekologicznego stylu życia oraz zamiłowanie do jedzenia pysznego - bez zbędnego liczenia kalorii. To również wspieranie polskich producentów, polskich dostawców oraz polskiej firmy cateringowej, jako „zdrowego Towarzysza i Pomocnika” Twojego każdego dnia i Twoich planów.

 

dania na talerzu

Catering dietetyczny Chorzów - Wybrali:

Catering dietetyczny dostarczamy do dzielnic Chorzowa: 

 

 • Centrum 

 • Chorzów Stara

 • Chorzów II

 • Chorzów Batory

i innych.
Chcemy byś poznał naszą filozofię żywienia

 

Nasze diety pudełkowe budujemy w oparciu o Referencyjne Wartości Spożycia poszczególnych składników pożywienia, w skali całego dnia (RI). Stale poszerzamy swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz technologii żywienia, udostępnianą i rozpowszechnianą przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie. Przede wszystkim, gotujemy zgodnie z najnowszą Piramidą Żywienia i Aktywności Fizycznej dla osób w wieku młodym, dorosłych oraz dla osób starszych (60+). Określa ona właściwe w diecie proporcje: warzyw i owoców, mięsa i ryb, nabiału, produktów mlecznych, produktów zbożowych oraz tłuszczy. Zestawiane jest to ze skalą aktywności fizycznej oraz porą dnia przyjmowania danego rodzaju pokarmu.

 

zdrowe posiłki i sztućceobiad i deser

Catering dietetyczny – rodzaje diet pudełkowych

 

Wszystkie stosowane przez nas zasady żywienia, dostosowujemy ściśle do wybranego przez Ciebie rodzaju diety. Posiadamy aż 10 różnych modeli dietetycznych, a także kilkanaście modeli kaloryczności – od 1000 kcal do 3500 kcal dziennie. Nad właściwym zbilansowaniem wartości odżywczych, wielkości porcji oraz proporcji produktów w daniach, czuwają stale nasz technolog żywienia oraz dietetyk kliniczny. To oni wytyczają szlaki jakimi podążają nasi kucharze. Ci z kolei puszczają swoje kulinarne wodze fantazji, by Twoje zbilansowane, prozdrowotne, a nawet lecznicze jedzenie, nigdy nie było nudne czy powtarzalne. Tysiące godzin spędzonych w kuchni i nad książkami kucharskimi, szkolenia i warsztaty kucharskie, egzotyczne podróże i praktyki – to wszystko sprawia, że nasze dania zaskoczą Cię inwencją i oryginalnością każdego dnia.

 

 
Wybierz dietę pudełkową jaką podpowiada Ci podniebienie!

 

Jeśli jeszcze nigdy nie zamawiałeś u nas diety, zacznij od zapoznania się z menu naszej flagowej Diety Standard. Tutaj możesz wybrać obniżony wariant kaloryczności dla diet redukcyjnych oraz podwyższony dla diet w wzmożonym wysiłku fizycznym. Sportowcom polecamy nasze diety dla aktywnych – Dieta Sport oraz Sport Pro. Ogromną popularnością cieszą się również warianty Wege + Fish, a także ostatnio bardzo modna Dieta Ketogeniczna, gdzie zamieniamy energię pozyskiwaną z węglowodanów, na tą pozyskiwaną z wysokiej jakości niskonasyconych tłuszczy. Zajmujemy się też produkcją naturalnie wyciskanych soków metodą na zimno – Cold Press. Zachowuje ona najwięcej składników mineralnych i witamin w finalnym produkcie. Detoks Sokowy o wyszukanych połączeniach warzyw i owoców.

salatka z pieczoną marchewka i roszponką

LOVEAT CATERING TEAM
smoothie z ananasem i pomarańcza i chia

Tani catering dietetyczny Chorzów

 

Tani catering dietetyczny to taki, który nie oszczędza na porcjach i jakości produktów, a jego ceny za 3 lub 5 posiłków dziennie, porównywalne są z cenami robionych zakupów i czasu poświęconego na gotowanie każdego dnia. Dobra cena jest wypadkową sezonowych lokalnych i sezonowych składników oraz sprawdzonych łańcuchów dostaw, na podstawie jakich komponujemy nasze dania. U nas znajdziesz liczne promocje, dni gratis, program lojalnościowy dla stałych klientów, w którym za każde polecenie i zamawianie dostajesz kasę na Twoje konto. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, wybierz Zestaw Próbny w super cenie! Dołącz do świata kulinarnych podróży razem z Loveat Catering!

Wybierz dietę
Zamów