MENU
OFERTY SPECJALNE
Loveat Catering Dietetyczny
Dieta z wyborem menu Light Fit Sportowa Wegetariańska Wege+Fish Fit obiady Niski IG Dieta Low Carb

Dieta pudełkowa Piotrków Trybunalski - catering dietetyczny

  • Dostawa
    zawsze na czas

  • Gwarancja
    jakości

  • Program
    lojalnościowy

Catering dietetyczny Piotrków Trybunalski
A może by tak zrzucić kilka kilogramów? Pamiętaj jednak, że same ćwiczenia to za mało. Potrzebna jest jeszcze dieta, która nasyci Twój głód i zapewni stałą liczbę kalorii. To z kolei wymaga codziennego liczenia kalorii oraz przygotowywania posiłków zapewniających zbilansowane posiłki. Do tego dolicz zakupy, dojazdy do sklepów, czas przestany w kolejkach. Horror.

Na szczęście można szybciej, prościej i wygodniej. Zamów dietę pudełkową dedykowaną na Piotrków Trybunalski od Loveat Catering. W naszym urozmaiconym jadłospisie znajdziesz posiłki, jakich nie powstydziłaby się renomowana restauracja – smakowicie przyrządzone, solidnie doprawione, o fantastycznym, wyrazistym smaku. Tu nie ma mowy o kulinarnej nudzie czy powtarzalności. Każdego dnia czeka na Ciebie inne danie, zawsze hermetycznie zapakowane i pieczołowicie opisane. Jedno spojrzenie i już wiesz, czy to posiłek na obiad, czy na kolację. Jaka jest jego kaloryczność, a także czy należy go spożyć na ciepło, czy jednak na zimno.

Catering dietetyczny Piotrków Trybunalski

Różnorodność dań. 10 diet. Wybór menu
Dieta pudełkowa Piotrków Trybunalski

Dieta Light, czyli dieta redukcyjna, to tylko smakowity wstęp do bogatego menu oferowanego przez Loveat Catering. Jest jeszcze Dieta Fit stworzona dla osób aktywnych, lubiących w pyszny sposób zregenerować siły przed kolejnym treningiem. A dla tych, którzy chcą przybrać na masie, a jednocześnie lubią zróżnicowaną kuchnię, jest Dieta Sportowa. Najbardziej syta, bo jej kaloryczność sięga nawet 3500 kcal!

Z drugiej strony jest Dieta Office Box z trzema starannie ułożonymi posiłkami, idealnymi na przekąskę do biura. To wszystko może się pojawić u Ciebie, na Twoim stole. Dieta pudełkowa i Piotrków Trybunalski są sobie bliskie jak nigdy dotąd. Nawet gdy stronisz od mięsa i stawiasz na kuchnię jarską. W takim przypadku masz aż trzy diety do wyboru: Wegetariańska, Wege+Fish, Dieta No Fish. W każdym kęsie znajdziesz to, czego potrzebuje Twój organizm. Zawsze w lekkostrawnej formie i cieszącej oko postaci. Wszystkie trzy diety obfitują w rośliny strączkowe, produkty zbożowe i mleczne, warzywa, owoce, orzechy, pestki, jak również w to, co w tych produktach najcenniejsze.

Dieta pudełkowa do domu. Piotrków Trybunalski lubi to!
Nasz zróżnicowany jadłospis nie jest dziełem przypadku. Tworzy go doświadczony szef kuchni, czerpiąc z pomysłów uczestniczek programu Mastercheff i z wiedzy dyplomowanej pani dietetyk. Dodaj do tego najwyższej jakości składniki oraz solidną porcję SuperFoods, które lądują na Twoim talerzu. Tobie pozostaje chwycić za sztućce i rzucić w wir kulinarnej przygody. Co ważne, nie musisz czekać do kolejnego dnia, by dowiedzieć się, co przygotowaliśmy.

Zerknij w menu na cały tydzień i wyglądaj swych ulubionych dań. A może będą wśród nich takie, których nie miałeś okazji skosztować? Co więcej, decydując się na Wybór Menu, możesz z wyprzedzeniem zmieniać posiłki, wybierając spomiędzy oferty Diety Fit i Diety Light. Standardowa Dieta Pudełkowa ma 5 dań, ale są wyjątki, bo Office Box ma tylko 3, a mamy też same obiady. Ty decydujesz, która forma odpowiada Ci najbardziej. Najważniejsze, że dieta pudełkowa i Piotrków Trybunalski mogą tworzyć zgrany, smakowity duet.

Dieta pudełkowa z dowozem Piotrków Trybunalski
Wybierz dietę
Zamów