MENU
OFERTY SPECJALNE
Loveat Catering Dietetyczny
Dieta z wyborem menu Light Fit Sportowa Wegetariańska Wege+Fish Home 3 posiłki Fit obiady Niski IG Dieta Low Carb

Dieta pudełkowa Konstantynów Łódzki - catering dietetyczny

  • Dostawa
    zawsze na czas

  • Gwarancja
    jakości

  • Program
    lojalnościowy

Dieta pudełkowa Konstantynów Łódzki. 5 posiłków dziennie już od 60 zł
Jesteś znużony monotonną dietą? Gotowanie nie sprawia Ci frajdy? Masz wrażenie, że Twoje obiady to kilka nudnych dań i nie masz czasu i pomysłu na szukanie urozmaicenia swoich posiłków? Poznaj Loveat Catering, który zatroszczy się o Ciebie kulinarnie, serwując Ci zbilansowane i co ważne pyszne i urozmaicone posiłki.

Nasza oferta to 10 różnych diet, a każda z nich występuje w różnych opcjach kaloryczności. To daje dziesiątki zaskakujących, niepowtarzalnych i fantastycznie skomponowanych posiłków.

Nasze diety najczęściej składają się z 5 posiłków (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja). Wyjątkiem są Dieta Office (3 posiłki) oraz Dieta Fit Obiady (czyli jeden posiłek).

atering dietetyczny KonstantynówCatering dietetyczny Konstantynów Łódzki

Z Loveat Catering jesz to, co lubisz. Chcesz mieć w pełni wpływ na to co jesz? Mamy dla Ciebie specjalną propozycję. Opcja Wybór Menu to mały kulinarny koncert spełnionych życzeń. Dajemy Ci możliwość wyboru dania: jednej z dwóch propozycji przygotowanej na dany dzień. Przykładowy zestaw śniadaniowy wybierasz między:

Omletem z wędzonym łososiem i sałatką z awokado a szarlotkowymi placuszkami z waniliowym jogurtem. Smaczny dylemat, prawda? Ale tu nie ma złych wyborów. Wszystko zajadasz, będąc na diecie, wszystko bez liczenia kalorii, bo w Loveat Catering zrobiliśmy to już za Ciebie. 

Twoja dieta to efekt pracy naszych ekspertów
Nasze posiłki są wynikiem pracy sporego zespołu, który tworzą pasjonaci, mistrzowie w swoim fachu. Jednym z nich jest dyplomowany dietetyk dbający o odpowiednie proporcje składników odżywczych we wszystkich oferowanych przez nas dietach. Obojętnie jaką wybierzesz z puli 10 różnych, masz pewność, że Twoje posiłki zawierają kompletny plan żywieniowy.

Zalecenia dietetyka to tylko pierwszy etap tworzenia Twojej diety. Na drugim etapie do akcji wkraczają nasi szefowie kuchni, których swoją pomysłowością i kulinarną wyobraźnią wspierają dwie uczestniczki Masterchefa. Wszystkie te elementy to nasz sekret dań, które pieszczą Twoje podniebienie zaskakującymi fuzjami smaków. Wzrok przykuje fontanna kolorów, wieńcząc poczucie sytości.

Tani catering dietetyczny z dostawą Konstantynów Łódzki

Dieta pudełkowa w Konstantynowie Łódzkim z dostawą każdego dnia
Dieta pudełkowa tanio Konstantynów Łódzki

Czego możesz się spodziewać, w codziennych zestawach dietetycznych, które do Ciebie dostarczymy do Konstantynowa Łódzkiego?

Wszystkie nasza dania są hermetycznie zapakowane i dokładnie opisane. Przed poranną kawą otrzymasz paczkę posiłków na cały dzień. W zestawie śniadaniowym znajdujesz na przykład pachnące pieczone tosty francuskie z owocami, posypką orzechową i waniliowym twarożkiem.

Teraz propozycja obiadowa: przywieziemy do Ciebie na przykład ryż z kurczakiem, marchewką i brokułem w marynacie czosnkowo-imbirowe. Pomyśl, jakie frykasy otrzymasz na podwieczorek albo na kolację! Każdy smakołyk zagości na Twoim stole bez gotowania, stania w kolejkach po zakupy, bez stosu naczyń, które trzeba pozmywać.

Na koniec mamy dla Ciebie super propozycję. W Loveat Catering już od 52,90 zł zamówisz w ramach testu specjalny zestaw dzienny składający się z 5 posiłków. Powiedz TAK smacznej kuchni i skorzystaj z Loveat Catering. Twoim cateringiem dietetycznym na Konstantynów Łódzki.

Wybierz dietę
Zamów