MENU
OFERTY SPECJALNE
Loveat Catering Dietetyczny
Dieta z wyborem menu Light Fit Sportowa Wegetariańska Wege+Fish Fit obiady Niski IG Dieta Low Carb

Dieta pudełkowa Pabianice - catering dietetyczny

  • Dostawa
    zawsze na czas

  • Gwarancja
    jakości

  • Program
    lojalnościowy

Dobra dieta pudełkowa Pabianice? Tylko Loveat Catering
Masz smak na coś pysznego? Wykwintnego? Na nietuzinkową i oryginalną kuchnię, która każdego dnia zaskakuje fuzją smaków oraz orientalnymi przyprawami? To marzenie może się spełnić. Co ważnie, nie musisz wyjeżdżać do dużego miasta, żeby poczuć smak kurczaka tandoori, zapiekanek z pesto i mozzarellą albo sernika z mango i granatem.

Każde z tych dań, jak również dziesiątki innych, mogą zagościć na Twoim stole lada dzień. Wystarczy, że zamówisz dietę pudełkową do Pabianic. Dietę z Loveat Catering.

Dieta pudełkowa PabianiceTani catering dietetyczny Pabianice

Dzięki nam otrzymasz energetyczne śniadanie z precyzyjnie obliczoną porcją kalorii. Nieco później zjesz drugie śniadanie, a po nim obiad – suty i oczywiście pyszny – niejednokrotnie zaskakujący. Bo czy na co dzień dodatkiem są frytki z pietruszki? Pewnie nie, a są przecież zdrowsze i lżejsze od ziemniaczanego pierwowzoru.

Na tym nie koniec, bo mamy dla Ciebie jeszcze lekki podwieczorek, jak i kolację. Łącznie 5 posiłków tworzących praktycznie każdą z naszych diet. Wyjątki stanowią Dieta Office Box (3 posiłki) oraz Fit Obiady (1 posiłek). Ale spokojnie – bez względu na wariant otrzymasz smakowity posiłek.

Dania od dietetyka i kucharzy z Mastercheff
Urozmaicony jadłospis napawa nas dumą. Nie ma w nim miejsca na kulinarną nudę, ani na rutynę. I choć sięgamy często po dobrze znane produkty, nasi kucharze zmieniają je w arcydzieła sztuki kulinarnej.

Odważnie przełamują schematy, łamią (kulinarne) przepisy i uzupełniają naturalne właściwości dań odważnymi mieszankami przypraw. W rezultacie powstają posiłki zaspokające apetyt, pieszczące podniebienie, będące rozkoszą samą w sobie. Takie dania przywieziemy do Ciebie w ramach diety pudełkowej dla Pabianic.

Catering dietetyczny pabianiceDieta pudełkowa z dowozem Pabianice

Nie byłoby to możliwe bez wiedzy i doświadczenia naszych kucharzy – uczestników programu Mastercheff. Nad nimi czuwa szef kuchni we współpracy z dyplomowanym dietetykiem. Miks kwalifikacji, praktyki oraz żywieniowego wyczucia owocuje dietami bogatymi w niezbędne składniki mineralne, witaminy, a także składniki odżywcze dające energię na każdy dzień.

Catering dietetyczny do Twojego domu. Do Pabianic
Dieta pudełkowa to nie tylko smaczne dania. To także niesamowita oszczędność czasu i pieniędzy. Twojego czasu oraz Twoich pieniędzy! Przede wszystkim przygotowaniem jedzenia zajmujemy się my. Ty nie musisz już jeździć do sklepu, tracić czasu na zakupy i na stanie w kolejkach. Nie topisz paliwa czekając w korku lub jeżdżąc w kółko po parkingu w poszukiwaniu wolnego miejsca.

Obiad dieta pudełkowa PabianiceSprawdzona dieta pudełkowa Pabianice

Już samo to daje Ci około 30 godzin w miesiącu! 30 godzin do spędzenia z rodziną, z przyjaciółmi, do zainwestowania w siebie (sport, książki, szkolenia). Posiłki masz dostarczane pod nos, konkretnie pod same drzwi. Kierowcy przywożą nasz catering dietetyczny pod wskazany adres. Pabianice też leżą na mapie ich dostaw.

Co ważne, każdy posiłek pakujemy osobno w hermetycznym pudełku. Nanosimy naklejkę z informacją, co to za posiłek, ile ma kalorii, a także jak go spożywać (na ciepło czy na zimno). Mało tego, jeśli chcesz, przywieziemy Ci także sztućce. Tę paczkę przysmaków możesz zabrać do pracy i zajadać się nią gdy tylko masz na to ochotę.

Wybierz dietę
Zamów