MENU
OFERTY SPECJALNE
Loveat Catering Dietetyczny
Dieta z wyborem menu Light Fit Sportowa Wegetariańska Wege+Fish Home 3 posiłki Fit obiady Niski IG Dieta Low Carb

Pruszcz Gdański: dieta pudełkowa / catering dietetyczny

 • Dostawa
  zawsze na czas

 • Gwarancja
  jakości

 • Program
  lojalnościowy

Catering dietetyczny Pruszcz Gdański - zaufaj ekspertom żywienia!
Ilość cateringów dietetycznych oraz opcji diet pudełkowych może przyprawić o zawrót głowy. Czym sugerować się podczas dokonywania wyboru? Czy ważna jest dobra cena, dobre opinie czy może rekomendacja znajomych? Nie chcemy Cię tutaj na przekonywać, że Catering Dietetyczny Loveat to najlepsza dieta pudełkowa jaką znajdziesz na rynku. Jednak, zdecydowanie zaliczamy się do ogólnopolskiej czołówki. Wszyscy nasi kucharze kochają gotować i rozpieszczać kulinarnie naszych klientów. Gdy gotowanie jest prawdziwą pasją, nigdy nie pozwolisz sobie na słabszy dzień, a każdy przygotowany posiłek i zadowolony klient, definiuje na nowo jak zdolny jesteś. I według takiej dewizy karmimy Was na co dzień. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj dalej!

Dieta pudelkowa

Catering dietetyczny Pruszcz Gdański dostarczamy do osiedli:

 • Wschód

 • Nad Radunią

 • Sady

oraz okolicznych miejscowości: Rotmanka, Straszyn czy Pszczóki. 

Catering dietetyczny Pruszcz Gdański - Wybrali:
Różnorodność – diety pudełkowe „skrojone” pod Twoje potrzeby

W ofercie Cateringu Dietetycznego Loveat znajdziesz aż 11 różnych kompozycji diet pudełkowych, każda odpowiednio zbilansowana i starannie przyrządzona, pod kątem celu dietetycznego jaki sobie stawiasz. Klasyczną propozycją jest oczywiście Dieta Standard – 5 posiłków dziennie, o kaloryczności od 1000 kcal do 2500 kcal. Jeśli jesteś osobą nie jedzącą mięsa, oferujemy dwa rodzaje diet – Dieta Wege lub Wege + Fish. Dla osób aktywnych sportowo, o zwiększonym zapotrzebowaniu na węglowodany i białko, polecamy diety: Dieta Sport oraz Dieta Sport Pro, gdzie można wybrać zestaw nawet do 3500 kalorii dziennie. Może zainteresować Cię również Dieta Ketogeniczna lub Dieta z Niskim Indeksem Glikemicznym. Nasze diety doskonale uzupełnisz poprzez Detoks Sokowy.

 

Zdrowy lunchDeser dietetyczny z owocami

Jak komponujemy posiłki cateringu dietetycznego?

Niezależnie od wybranej diety pudełkowej, wszystkie rodzaje diet Cateringu Loveat są komponowane zgodnie z najnowszą medyczną wiedzą z zakresu dietetyki i technologii żywienia. Każdy posiłek jest właściwe zbilansowany co do składników odżywczych – budulcowych, energetycznych, regeneracyjnych i regulujących – woda, tłuszcze, białko, węglowodany, mikro- i makroelementy oraz witaminy. Przy sporządzaniu diet stosujemy się do zasad tzw. Piramidy Żywienia, modelu Zdrowego Talerza oraz Referencyjnej Wartości Spożycia (RI).
Dieta pudełkowa zgodna z zasadami Referencyjnej Wartości Spożycia

Z określaniem poziomu RI spotykamy się na co dzień, chociaż nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Jest on obowiązkowym oznaczeniem każdego produktu spożywczego w Polsce, gdzie określa ile danych składników odżywczych znajduje się w porcji lub opakowaniu danego pokarmu. Optymalne dzienne poziomy Referencyjnej Wartości Spożycia sformułował Instytut Medycyny Amerykańskiej Akademii Nauk, a poziomy te są regularnie uaktualniane i modyfikowane, zgodnie z najnowszą medyczną wiedzą. Zgodnie z tą wiedzą, komponujemy posiłki w Cateringu Dietetycznym Loveat. Określamy je dla każdego dni tygodnia - dawki minerałów, witamin oraz pozostałych związków pokarmowych, odpowiednie dla każdego rodzaju diety oraz kaloryczności. Zakładamy również takie połączenie potraw i składaków, zapewniających ich optymalne wchłanianie.

 

Świeża salatka z kurczakiemDietetyczny obiad z sosem mole

Catering dietetyczny zgodny z zasadami Piramidy Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej

Aby być zgodnym z najnowszym modelem Piramidy Żywieniowej IŻŻ, musimy rozpocząć tę sekcję od informacji, że to właśnie aktywność ruchowa leży u jej podstaw. Jeśli chcemy żyć zdrowo, nie wystarczy sama dieta. Bez aktywności fizycznej nie możemy w pełni prowadzić zdrowego stylu życia. Kiedy już „konsumujemy” ok. 40 minut aktywności ruchowej dziennie, w następnej kolejności powinniśmy spożywać warzywa i owoce w proporcjach ¾ do ¼ (ok. 50% całości posiłków). Następną grupę stanowią produkty zbożowe, najlepiej pełnoziarniste (kasze, ryże, pieczywo, makarony), produkty mleczne (jogurty, śmietany, kefir, sery). Ostatnie dwie grupy produktowe na szczycie piramidy to ryby, mięso oraz tłuszcze. W zależności od wybranej diety pudełkowej (np. ketogeniczna, wegeteriańska) modyfikujemy zalecenia żywieniowe tak, by oferować odpowiednią zastępowalność niezbędnych składników pokarmowych.

 
Catering dietetyczny Loveat | Pruszcz Gdański! Poznajmy się!

Zamów nasz zestaw próbny, który zachwyci Cię różnorodnością, bogactwem wyszukanych przepisów i składników. Nasi kucharze codziennie zaskoczą Cię czymś nowym i niespotykanym …a przede wszystkim zdrowym! Poznaj programy lojalnościowe Loveat Catering oraz atrakcyjne promocje i rabaty dla stałych klientów oraz dla klientów zamawiających na większą ilość dni. Darmowy dowóz do Pruszcza Gdańskiego 7 dni w tygodniu. Przejdź do wygodnego i intuicyjnego panelu zamówień …i rozkochaj się w Catering Loveat!

Letnia salatka

LOVEAT CATERING TEAM

Wybierz dietę
Zamów