MENU
OFERTY SPECJALNE
Loveat Catering Dietetyczny
Dieta z wyborem menu Light Fit Sportowa Wegetariańska Wege+Fish Home 3 posiłki Fit obiady Niski IG Dieta Low Carb

Dieta pudełkowa Koluszki - catering dietetyczny

 • Dostawa
  zawsze na czas

 • Gwarancja
  jakości

 • Program
  lojalnościowy

Dieta pudełkowa Koluszki. Pyszna, świeża, zaskakująca smakiem!
Co powiesz na sałatkę z łososiem, jajkiem, papryką i roszponką? Na Pad thai z indykiem? Albo na falafel z kuskusem, sosem miętowym i sałatką z granatem? Nie jest to karta dań z drogiej restauracji, ale menu, jakie czeka na Ciebie w Loveat Catering. W Diecie pudełkowej dowożonej do Koluszek.

Diecie czerpiącej z bogactwa różnorodności składników, bogatej w makro i mikroelementy, witaminy i inne składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Mamy świeże produktów wprost od lokalnych dostawców, w których zakochasz się już od pierwszego kęsa.

Odważnie przełamujemy kuchenne schematy, miksujemy smaki, łączymy dobrze znane składniki w kulinarne dzieła sztuki z precyzyjnie policzonymi kaloriami. I tak we wszystkich 10 dietach, które mamy w ofercie. Sprawdź wszystkie, wybierz coś dla siebie!

Dieta pudełkowa Koluszki

Propozycje dla każdego – na masę i na redukcję wagi
Catering dietetyczny Koluszki

Jedni chcą przybrać na wadze i rozbudować masę mięśniową. Inni chcą pozbyć się kilogramów oraz wrócić do dawnej sylwetki, z którą najlepiej się czuli. Jeszcze inni pragną zachować obecny stan, co się nie uda bez precyzyjnie wyliczonych kalorii – każdego dnia, w każdym posiłku.

Loveat Catering, czyli dieta pudełkowa dostępna w Koluszkach, stanowi odpowiedź na każdą potrzebę. Mamy też coś dla wegetarian. I to w postaci aż trzech różnych diet:

 • Wegetariańska
 • Wege+Fish
 • No Fish

Każda lekkostrawna, każda pełna warzyw, owoców, ziaren zbóż, roślin strączkowych, orzechów i pestek. Nic tylko się zajadać!

Oczywiście na tym nie koniec. Nasza dieta pudełkowa obejmuje też Dietę Homę, czyli coś w sam raz dla pracujących z domu. Mamy w dodatku dietę Office Box, dla ludzi lubiących dobrze zjeść w biurowej scenerii. Zjeść dobrze, smacznie i zdrowo – bez uciekania się do wysoko przetworzonych dań z marketów. Twoje ciało będzie Ci za to wdzięczne.

Catering dietetyczny Koluszki z dostawą pod drzwi
Czy nie byłoby świetnie ograniczyć zakupy? Pomyśl, ile czasu, paliwa i nerwów dzięki temu szczędzisz! Zamiast chodzić po sklepie, wypatrywać produktów na półkach i czekać w kolejkach do kas, masz gotowe, pyszne posiłki z dostawą do domu. Otwierasz rano drzwi, a one już tam są!

Cała smakowita paczka, tylko dla Ciebie! Nasz szef kuchni ma niezawodne wsparcie w postaci dwóch uczestniczek Masterchef, z którymi wspólnie układa przepisy na każdy kolejny tydzień. Do współpracy zaprosiliśmy też dyplomowaną panią dietetyk – ona udziela też porad dotyczących żywienia oraz wyboru diety najlepiej pasującej do Ciebie i Twojego trybu życia.

Ich pomysłowość owocuje nietuzinkowym menu pełnym odważnych i niecodziennych połączeń, obfitującym w dania klasy restauracyjnej – wszystko to wprost pod Twoje drzwi. Dla Twojej wygody każdy posiłek pakujemy oddzielnie w hermetycznie zafoliowane pudełko. Na nich znajdują się etykiety z informacją, co znajdziesz w środku, które danie trzymasz właśnie w rękach, a także sposób spożywania (na ciepło albo na zimno). Pozostaje Ci już tylko zamówić dietę pudełkową do Koluszek i czerpać na nowo radość z jedzenia.

Jedzenie z dowozem Koluszki
Wybierz dietę
Zamów