MENU
OFERTY SPECJALNE
Loveat Catering Dietetyczny
Dieta z wyborem menu Light Fit Sportowa Wegetariańska Wege+Fish Fit obiady Niski IG Dieta Low Carb

Bydgoszcz: dieta pudełkowa / catering dietetyczny

 • Dostawa
  zawsze na czas

 • Gwarancja
  jakości

 • Program
  lojalnościowy

Jaki jest najlepszy catering dietetyczny w Bydgoszczy? Przedstawiamy Loveat Catering!
Czy powinna cechować się najlepsza dieta pudełkowa? To połączenie najwyższej jakości składników, doskonale zbilansowanych pod kątem właściwości odżywczych. Najlepsza dieta powinna być idealnie dopasowana do naszego stylu życia oraz aktywności fizycznej i umysłowej.  Powinna zaskakiwać bogactwem niespotykanych dań, przepisów i prawdziwych rarytasów kuchni świata. Na koniec, wszystko to powinna uzupełniać atrakcyjna i przystępna cena, tak aby pysznymi posiłkami Cateringu Dietetycznego Loveat móc się cieszyć każdego dnia! Od 5 lat rozwijamy się i udoskonalamy swoją ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Foodie!

zdrowe dania w pudelkach

Catering dietetyczny Bydgoszcz dostarczamy do dzielnic:

 • Dolny Taras

 • Górny Taras

 • Zachodnie osiedla willowe

 • Wschodnia dzielnica

 • Południowo-wschodnia

 • Północny Pas Rekreacyjny

Catering dietetyczny Bydgoszcz - Wybrali:
Zespół ekspertów żywienia Cateringu Dietetycznego Loveat

W skład naszego zespołu wchodzą dietetycy, technolodzy żywienia oraz wspaniali kucharze, dla których gotowanie to największa pasja w życiu. Nasi dietetycy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie dietetyki klinicznej oraz celowanego żywienia, tak by komponować posiłki nie tylko zdrowe, ale i o działaniu leczniczym czy przeciwzapalnym. Odpowiednio zbilansowana dieta w nadwadze i otyłości, nietolerancjach pokarmowych, chorobach tarczycy czy chorobach autoimmunologicznych – stale poszerzamy nasze kwalifikacje, by dostarczać posiłki zgodne z zaleceniami najnowszej wiedzy medycznej i profilaktyki żywienia. Diety sportowe, diety oczyszczające czy diety redukcyjne – każdą z nich cechują inne wymogi, ale przede wszystkim, inna wiedza w zakresu łączenia produktów oraz ich odpowiednich proporcji.

danie na talerzusalatka z sosem buraczkowym

Warianty diety pudełkowej Loveat Catering 

Diety pudełkowe Loveat komponujemy tak, aby każda z nich cechowała się innymi proporcjami składników oraz inną kalorycznością. Chcemy dać wam ciekawy i różnorodny wybór oraz szansę testowania z nami co miesiąc czegoś nowego. Ułatwieniem w podejmowaniu decyzji z pewnością będzie możliwość sprawdzenia menu diet pudełkowych z tygodniowym wyprzedzeniem. Największą popularnością nieprzerwanie od lat cieszy się nasza flagowa Dieta Standard, a w niej aż 7 różnych wariantów energetycznych i posiłki jak z najlepszych restauracji! Diety Sportowe, bogate w łatwo przyswajalne białko oraz węglowodany, Diety Wegetariańskie, a także opcja Wegetariańska + Fish. Naszymi ostatnimi nowościami są: Dieta Ketogeniczna i Dieta o Niskim Indeksie Glikemicznym. Oferujemy również możliwość zamówienia opcji – Tylko Obiad – z diety Standard.
Jedź kolorowo –tęczowe pudełka Loveat!

Nasza dieta pudełkowa cieszy nie tylko żołądek, ale również wzrok! Catering dietetyczny Loveat to zabawa smakami i kolorami! Zdrowe jedzenie nigdy nie może być monotonne! Wyznajemy filozofię „Diety Tęczowej” czyli zbilansowanej w oparciu o różne kolory produktów. Fundamentem tego typu diety są warzywa i owoce, które powinny stanowić ok. 50% składu posiłków dziennie. Kolor czerwony – przeciwutleniacze, likopen i flawonoidy; kolor żółty – witamina C, antyoksydanty, kwas foliowy; kolor zielony – chlorofil i flawonoidy oraz wysoka zawartość antyoksydantów – witaminy A i E. Kolorowo, znaczy dostarczać do organizmu złożone i różnorodne związki pokarmowe, odpowiednio odżywiające i regenerujące organizm, a także zmniejszające stres oksydacyjny komórek i spowalniające proces starzenia.

manna z brzoskwiniamimakaron soba z warzywami

Catering dietetyczny Loveat – promocje i atrakcyjny program lojalnościowy

Nie wiesz jaki catering dietetyczny wybrać? Zachęcamy do skorzystania z oferty Loveat, gdzie otrzymujesz zniżki przy zakupie dłuższej ilości dni oraz zbierasz pieniądze na swoje konto za polecenia i za zamawianie wspólnie ze znajomymi i rodziną. Dowiedź się więcej na temat programu lojalnościowego Loveat Friends (zniżki, promocje, rabaty). Zamów nasz Zestaw Próbny, aby poznać nas bliżej ….i zostać z nami na dłużej! Wygodny i intuicyjny panel zamówień, bezpłatna dostawa na terenie Bydgoszczy przez 6 dni w tygodniu. Posiłki na niedziele dostarczamy w sobotę rano na cały weekend. Sprawdź opinie na temat Loveat Catering Dietetyczny, aby poznać tysiące naszych zadowolonych klientów!

LOVEAT CATERING TEAM

Wybierz dietę
Zamów