MENU
OFERTY SPECJALNE
Loveat Catering Dietetyczny
Wybór Menu Fit Sportowa Wegetariańska Wege+Fish No Fish Office Box Home Fit obiady Niski IG Light

Wrocław: catering dietetyczny / dieta pudełkowa

 • Dostawa
  zawsze na czas

 • Gwarancja
  jakości

 • Program
  lojalnościowy

Najlepsza dieta pudełkowa we Wrocławiu? Zakochaj się w posiłkach Loveat!
Nasza misją jest dostarczać Wam posiłki z jak najlepszym składem! Mówiąc jak najlepszy skład, mamy na myśli odpowiednie zbilansowanie składników odżywczych: mikro i makroelementów, witamin, antyoksydantów, błonnika, węglowodanów oraz tłuszczy. Wszystkie posiłki diety pudełkowej Loveat są starannie skomponowane oraz sprawdzane pod kątem kaloryczności, właściwej propozycji warzyw i owoców, a także dostosowania do najnowszej medycznej wiedzy z zakresu technologii żywienia. Opieramy się na zasadach Piramidy Żywieniowej i Aktywności Fizycznej Instytutu Żywności i Żywienia oraz wytycznych z zakresu dziennych Referencyjnych Wartości Spożycia (RI).

Zestaw zdrowych posilkow

Catering dietetyczny Wrocław dostarczamy do dzielnic: 

 • Stare Miasto

 • Śródmieście

 • Psie Pole

 • Krzyki

 • Fabryczna

 

Catering dietetyczny Wrocław - Wybrali:
Dieta pudełkowa – redukcyjna, wegetariańska czy niskie IG? 

W ofercie Cateringu Dietetycznego Loveat przygotowaliśmy ponad 10 różnych wariantów diet pudełkowych, każdy dostosowany do innych preferencji żywieniowych, celu dietetycznego oraz zapotrzebowania energetycznego. Naszą najpopularniejszą opcją jest niezmiennie Dieta Standard, gdzie łączymy niespotykane smaki, produkty, przyprawy oraz przepisy, tak by każdego dnia zaskakiwać Cię  prawdziwymi „perełkami kulinarnymi” kuchni świata. Nasze przepisy komponują nie tylko świetni kucharze Cateringu Loveat, ale również zapraszamy do stałej współpracy członków polskich edycji programu TVN Mastechef, tak by wszystkie potrawy zaspokajały gusta nawet największych Foodie!

nalesniki zdrowedanie wegetarianskie

Dieta dla sportowca – dieta dla biegaczy, dieta dla kolarzy

Dieta sportowa to jedna z naszch najpopularniejszych ofert. Zbilansowane posiłki budujące masę mięśniową, pomagające w regeneracji i kształtowaniu pięknej, pożądanej sylwetki. Zyskaj cenne godziny na trening i odpoczynek, a robienie zakupów i gotowanie powierz w ręce specjalistów, którzy pomogą Ci w osiąganiu coraz lepszych sportowych wyników. Dieta dla sportowców Loveat Catering jest bogata w bardzo dobrze przyswajalne białka, wspierające Twój układ kostno-mięśniowy, węglowodany odżywiające i regenerujące mięśnie w trakcie i po wysiłku fizycznym oraz wysokiej jakości tłuszcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz odpowiadające za właściwą gospodarkę hormonalną organizmu.
Catering dietetyczny – intuicyjny i wygodny panel zamówień

Twoje zadowolenie z wyboru Cateringu Dietetycznego Loveat to nie tylko jakość potraw, ale również wygodny oraz intuicyjny panel składania zamówień, gdzie sprawnie wybierzesz dietę, ilość dni, kaloryczność, a także sprawdzisz nasze menu na cały nadchodzący tydzień. Im dłuższy wariant diety pudełkowej wybierzesz, tym Twoja cena z pojedynczy dzień będzie coraz niższa! Dołączając do rodziny Cateringu Loveat możesz również skorzystać z licznych promocji oraz programu lojalnościowego dla stałych klientów. Polecaj nas rodzinie oraz przyjaciołom i wszyscy wspólnie zbierajcie kasę na darmowe pudełka i zniżki przy kolejnych zamówieniach!

jajka ze slupkami warzywsalatka z krewetka

Warianty diety pudełkowej Loveat Catering Wrocław

Posiadamy zestawy diet od 3 do 5 posiłków dziennie. Najpopularniejsze diety pudełkowe Loveat to: Dieta Standard, Dieta Ketogeniczna, Dieta Wege + Fish oraz Sport i Sport Pro. Każde nasze pudełko (posiłek) zawiera dokładny opis dania, składników, alergenów oraz kaloryczności. Właściwie dobieramy dana energetyczność dania do pory dnia oraz Twojej aktywności ruchowej. Możesz wybierać od kaloryczności diety 1000 kcal do diety 3500 kcal.
Darmowy dowóz - dieta pudełkowa Wrocław i okolice

Nasze posiłki dostarczymy bezpłatnie 6 dni w tygodniu pod dowolny wskazany przez Ciebie adres dostawy: do domu, do biura …na działkę ;) Zacznij teraz przygodę ze zdrowym, zbilansowanym odżywianiem. Catering dietetyczny to nie tylko sportowcy, celebryci czy instagramerzy. Teraz każdy może dbać o linię, próbować nowych smaków i przepisów oraz oszczędzać czas na gotowanie i zakupy. Wygoda dieta pudełkowa w zasięgu ręki! Poznaj Catering Dietetyczny Loveat.

pad thai

LOVEAT CATERING TEAM

Wybierz dietę
Zamów