MENU
OFERTY SPECJALNE
Loveat Catering Dietetyczny
Dieta z wyborem menu Light Fit Sportowa Wegetariańska Wege+Fish Fit obiady Niski IG Dieta Low Carb

Dieta pudełkowa Izabelin - catering dietetyczy

 • Dostawa
  zawsze na czas

 • Gwarancja
  jakości

 • Program
  lojalnościowy

CATERING DIETETYCZNY IZABELIN. POSMAKUJ NIEBANALNYCH POSIŁKÓW
Czy przez nadmiar obowiązków nie masz czasu na rozwijanie pasji lub spotkania ze znajomymi? Do tego Twoje posiłki są tak powtarzalne, że masz wrażenie, jakbyś jadł codziennie to samo? Zerwij z rutyną i pozwól sobie na wymarzony odpoczynek.

U nas nie zaznasz nudy. Wybieraj do woli spośród aż 10 diet! Jesteś aktywny fizycznie i chciałbyś odpocząć od liczenia kalorii i dbania o odpowiedni bilans białka, witamin i substancji odżywczych? Nic prostszego. Mamy Dietę Sportową w pięciu wariantach kalorycznych od 2000 do 3500 kcal. Zapewnij sobie potężną dawkę energii każdego dnia!

dobry catering dietetyczny Izabelintania dieta pudełkowa Izabelin

Nie zabrakło również Diety Niski Indeks Glikemiczny. Szczególnie ważnej dla osób chorujących na cukrzycę i insulinooporność. Dla osób chcących ograniczyć mięso w swojej diecie przygotowaliśmy aż trzy różne diety:

 • Wegetariańska
 • Wege+Fish
 • No Fish  

Żeby tego było mało, dzięki funkcji Wybór Menu — możesz wybierać spośród dostępnych opcji. Później wystarczy zgłosić nam to w panelu i zaczekać na paczkę. Większość diet składa się z pięciu posiłków. Wyjątek stanowi Dieta Office złożona z trzech posiłków oraz Fit Obiady, czyli jedno danie.

W Loveat Catering troszczymy się o każdą osobę, przygotowując idealnie zbilansowane posiłki każdego dnia. Ciesz się nową codziennością z Loveat Catering. Twojej diecie pudełkowej na Izabelin.

RZUĆ SIĘ W WIR KULINARNEJ KARUZELI SMAKÓW
Przepisy na każdy kolejny tydzień układa nasz niezawodny szef kuchni. Jego prawą ręką są dwie uczestniczki Masterchef, z którymi wspólnie układa aromatyczne i pełnowartościowe menu. W naszym zespole jest też dyplomowana pani dietetyk. Dba ona, aby każdy posiłek był jak najlepiej zbilansowany — pełen odżywczych składników i witamin.

Z takim zespołem nie musisz martwić się o monotonnie na swoim talerzu. Codziennie przygotowujemy dla Ciebie wykwintne dania, na przykład:

 • grzybowe pulpeciki gryczane z filetem w pomidorach i mozzarelli;
 • quinoa po meksykańsku z czarną fasolą i awokado;
 • kanapki z rukolą, awokado, wędzonym kurczakiem i ogórkiem.

To nie fragment menu z najlepszej restauracji. To dieta pudełkowa Loveat Catering na Izabelin, która może stać się dla Ciebie codziennością!

dieta pudełkowa Izabelin

CATERING DIETETYCZNY IZABELIN Z DOSTAWĄ POD TWOJE DRZWI
catering dietetyczny Izabelin

To my za Ciebie robimy zakupy, gotujemy i dostarczymy pyszne dania wprost pod Twoje drzwi w Izabelinie. Na hermetycznie zapakowanych pudełkach znajdziesz informację na temat rodzaju posiłku, kaloryczności oraz tego, czy danie wymaga podgrzania.

W Loveat Catering poranek zaczniesz pysznym i aromatycznym śniadaniem, a już kilka godzin później sięgniesz po drugie odżywcze śniadanie. Drugą połowę dnia przywitasz sytym obiadem, a zaraz po nim niebanalnym podwieczorkiem. A to jeszcze nie koniec kulinarnych podróży, ponieważ czeka Cię jeszcze kolacja. Tak jak reszta posiłków — idealnie zbilansowana i pełna smaku.

Skończ z rutyną w Twojej kuchni i spraw, by każdy Twój dzień był smaczny i wyjątkowy z Loveat Catering. Twoją dietą pudełkową na Izabelin.

Wybierz dietę
Zamów