MENU
OFERTY SPECJALNE
Loveat Catering Dietetyczny
Dieta z wyborem menu Light Fit Sportowa Wegetariańska Wege+Fish Home 3 posiłki Fit obiady Niski IG Dieta Low Carb

Dieta pudełkowa Brzeziny - catering dietetyczny

  • Dostawa
    zawsze na czas

  • Gwarancja
    jakości

  • Program
    lojalnościowy

Catering dietetyczny Brzeziny. Aż 10 różnych do wyboru!
Doskwiera Ci kulinarna nuda? Masz już dość tych samym potraw oraz posiłków, które w ogóle Cię już nie cieszą? Czas na smakowitą odmianę! Poznaj Loveat Catering – doskonale zbilansowane posiłki o zaskakujących kompozycjach. U nas nie ma miejsca na monotonię, ani powtarzalne menu. Każdego dnia serwujemy inne dania, a miesięczny repertuar to prawdziwa fuzja smaków, przypraw oraz nietuzinkowych dodatków.

Mamy dietę Light o kaloryczności 1000 – 1500 kcal oraz Dietę Sportową z potężną dawką energii równą nawet 3500 kcal. Jest kuchnia Wegeteriańska, z dodatkiem ryb lub bez nich, jest także Office Box, czyli coś w sam raz dla tych, którzy i za biurkiem chcą się dobrze odżywiać. I wreszcie coś dla osób ceniących Niski Indeks Glikemiczny. Właśnie tak nazwaliśmy tę dietę, bo i o nich chcemy się pysznie troszczyć.

Dieta pudełkowa BrzezinyCatering dietetyczny Brzeziny

Większość tych diet składa się z pięciu posiłków: pobudzającego pierwszego śniadania, smakowitej przekąski w postaci drugiego śniadania, energetycznego obiadu, lekkiego podwieczorku oraz sycącej kolacji. Wyjątek stanowi Dieta Office złożona z trzech posiłków oraz Fit Obiady, czyli jedno danie.

Jakby tego było mało, oferujemy opcję Wyboru Menu. W niej Ty decydujesz, co będziesz jeść, wybierając spośród dostępnych opcji. Potem zgłaszasz nam to w panelu i czekasz na smakowitą paczkę. Tak wygląda nowoczesny catering dietetyczny Brzeziny.

Doświadczona załoga i kulinarna pomysłowość
Zespół połączony wspólną pasją do zdrowej i pysznej kuchni. Czy może być coś lepszego? Szefowi kuchni towarzyszą dwie współautorki przepisów, obie znane z programu Masterchef. Z nimi współpracuje dyplomowany dietetyk, co zaowocowało kulinarną finezją oraz daniami pieszczącymi podniebienia.

Daniami, które lada dzień mogą się znaleźć u Ciebie, na Twoim stole. Jakie to dania? A choćby: sernik z mango i granatem; papryka faszerowana kaszą jęczmienną, suszonymi pomidorami i serem halloumi; kotleciki z tuńczyka na roszponce.

I nie jest to coś wyjątkowego, ani menu na specjalną okazję. Tak wygląda codzienność z Loveat Catering. Twój catering dietetyczny w Brzezinach.

Smaczny catering z dowozem Brzeziny

Dieta pudełkowa Brzeziny z dostawą pod same drzwi
Catering dietetyczny tanio Brzeziny

Koniec z czasochłonnymi zakupami, szukaniem miejsca parkingowego pod marketami, staniem w kolejkach do kas. Koniec z liczeniem kalorii przy każdym posiłku i zastanawianiu się, czym zastąpić ten albo inny składnik. W Loveat Catering przygotowujemy posiłki za Ciebie i liczymy kalorie za Ciebie, przez co oszczędzasz nawet 30 godzin miesięcznie.

Godzin, które spożytkujesz na hobby, sport, rozwój osobisty lub spędzisz go z rodziną. Pomyśl też, ile paliwa oszczędzisz albo przeznaczysz je na wyjazd z bliskimi.

Nasi dostawcy dowiozą dietę pudełkową do Brzezin, prosto pod Twoje drzwi. Każdy posiłek jest osobno zapakowany w hermetycznie zafoliowanym pudełku, zachowując smak i aromat do czasu otwarcia go przez Ciebie. Na opakowaniu umieściliśmy kaloryczność dania, jak i sposób jedzenia: na ciepło lub na zimno. Opisaliśmy także, co przygotowaliśmy na śniadanie, a co na inne pory dnia. Powiedz NIE kulinarnej rutynie i zacznij każdy dzień z Loveat Catering. Twoim cateringiem dietetycznym na Brzeziny.

Wybierz dietę
Zamów